FOTOGRAF EG STUDIO

INFOLINIA -TELEFONY:          
012 - 421 22 94, 012 - 269 45 32,
tel. kom. 0606 285 176,
0502 675 579

ADRES STUDIA: ul. Bracka 15,   31-005 Kraków
czynne pon - pt godz.  11-20

WIĘCEJ INFORMACJI:             www.egstudio.pl

gg: 47 62 467, skype: egawin, tlen: elagawin / mikrofo & kamerka internetowaCENY
NAJNOWSZE ZDJĘCIA 2009 ROK : www.egstudio.pl/plener
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOWOŚĆ - STRONA WWW ZE ZDJĘCIAMI ŚLUBNYMI DLA NOWOŻEŃCÓW ZROBIONA PRZEZ EG STUDIO: ŚLUB ELI GAWIN I ANDRZEJA KNAGI - PIĘKNE ZDJĘCIA W STYLU REPORTAŻ, PLENEROWE I STUDYJNE www.elagawin.pl/slub
zamów u nas swoją prywatną stronę www - pamiątkę z Twojego ślubu, na której będziesz mógł opisać swoje wrażenia i wspomnienia... Obrobimy komputerowo Twoje zdjęcia i przygotujemy opisy. Cena zrobienia strony www: 500 zł.  Zobacz przykład: www.elagawin.pl/slub  
Wszytskie zdjęcia są wykonane przez EG Studio
Nie zapomnij wrócić na stronę główną naszej firmy - zdjęcia ślubne innych par: www.egstudio.pl/sluby

CENY ZDJĘĆ, FILMÓW I NASZYCH USŁUG:
FILM ŚLUBNY 1200 zł
W tej cenie kamerzysta jest do dyspozycji i kręci cały dzień - potem montuje się kilka godzin filmu, które są nagrywane na 3-4 płytach DVD. Klienci dostają dwa ozodbne pudełka z płytami.
* Jedo pudełko - wersja rozszerzona zawiera 3 płyty (3 godziny zmontowanego filmu).
* Wersja przekrojowa - osobne pudełko z 1 płytą - to godzinny przekrój wydarzeń całego dnia

Godzinny przekrój wydarzeń całego dnia - tzw ETIUDA ŚLUBNĄ to najładniejsze zdjęcia z filmu, z muzyką i ciekawymi efektami ). ETIUDA ŚLUBNA jest
na jednej płycie DVD (to wygodne do kopiowana znajomych). 
Cały ślub jest poza tym nagrany na 3 płytach (wersja rozszerzona, które są kolejnymi częściami wydarzeń ślubu. Każda płyta to godzina filmu. Osobna płyta - to błogosławieństwo, uroczystość w kościele i życzenia. Osobne 2-3 płyty to szeroka rejestracja wydarzeń z bankietu, spaceru, sesji zdjęciowych itp).
Ilość płyt - pudełek i sposób montażu zależy od nowożńców. Są pary które chcą krótki 2-u płytowy film inni długą klilkupłytową telenowelę... Oryginalny niezmontowny materiał filmowy to ok. 5 godzin.  Cena filmu jest stała bez względu na długośc i firmę filmu.

Montaż, scenariusz, efekty filmowe, muzykę i styl filmu poleci nasz operator lub ustalimy je z Państwem.

Klienci dostają 3-5 płyt DVD (x 2 kopie). Płyty są z ładnymi okładkami i nadrukami (Państwa zdjęcia i opis
lub gotowe wzory)
W odróżnieniu od innych firm: można też u nas dostać oryginały taśm i pliki avi (4-6 godzin filmu - materiał sprzed montażu).  Taśmy mogą się przydać w przyszłości gdyby chcieli Państwo inaczej zmontowaś swój film, wykorzystać go w telewizji itp.  Na oryginale można zobaczyć wyciete z filmu sceny.

CENY ZDJĘĆ ŚLUBNYCH - W PAKIETACH (ZESTAWACH) TANIEJ:
* 800 zł - pakiet 500 zdjęć "reportażowych" - w tej cenie dostają Państwo wszystkie zdjęcia, które zrobi fotograf w dniu ślubu!
(w tej cenie dostaje się ok. 500 zdjęć na płycie DVD (2 płyty)  + album ze 100 zdjęciami (format 10 x 15). Cena każdego dodatkowego albumu (dla rodziny): 100 zł
Zdjęcia "reportażowe" to zdjęcia przeważnie nie pozowane z dnia ślubu (uroczystość w kościele, okolice, przyjęcie)

* 400 zł - pakiet 40 zdjęć "artystycznych" w studiu lub w plenerze
- w tej cenie dostaje się 40 zdjęć artystycznych - w plenerze lub w studiu + album z 40 dużymi odbitkami (15 x 21 cm) +  1000 zdjęć na płycie DVD. Płyty DVD w dwóch egzemplarzach.
- w tej cenie dostaje się 40 artystycznych zdjęć - mogą to być zdjecia z pleneru lub studia lub mieszane -  np. 25 zdjęć w plenerze + 25 zdjęć w studiu.
Zawsze dostaje się ozdobny duzy album z 40 dużymi odbitkami (15 x 21 cm) +  100 zdjęć na płycie DVD

Dostają Państwo wszystkie zrobione zdjęcia przez fotografa w ramach tej sesji na 2 płytach DVD, ilość zdjęć na płycie może być nawet dwa - trzy razy większa niż podana wyżej.
Zdjęcia "artystyczne" w studiu lub plenerze są droższe ponieważ zdjęcia pozowane, robi się więcej ujęć; sesja może być w dniu ślubu lub innego dnia.

Dodatkowo przygotowujemy gratis różne projekty zamówionych zdjęć (na płytach DVD znajdą Państwo kilka różnych wersji tych samych zdjęć - obróbki komputerowe - kolorowe, czarno - białe, kadry, zamglone itp. ), kalendarze z Państwa zdjęciami i inne projekty.
Po oglądnięciu płyt sami Państwo wybierają odbitki zdjęć do albumów


FOTOKSIĄŻKA 400 zł - 10 katr formatu 30 x 40 cm (druk i skład)
800 zł - fotoksiażka + sesja w plenerze lub studiu (100 zdjeć na płycie i w fotoksiażce)

CENY ZDJĘĆ  ŚLUBNYCH NA SZTUKI - SAM WYBIERZ ILOŚĆ ZDJĘĆ I CENĘ:

ZDJĘCIA REPORTAŻOWE
5 zł - jedno zdjęcie
w stylu "reportaż" (zdjęcie z kościoła i przyjęcia). W tej cenie 1 odbitka i jedno ujęcie na płycie DVD. Cena np. 100 zdjęć = 500 zł (100 x 5 zł)
do tego dostaje się album z odbitkami i 2 płyty DVD).

ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA W STUDIU, PLENERZE I REPORTAŻOWE:
20 zł - jedno artystyczne, stylizowane zdjęcie w plenerze lub w studiu
  (w tej cenie jedna odbitka i jedno ujęcie na płycie DVD). Cena np. 10 zdjęć = 200 zł (10 x 20 zł)
do tgo album z odbitkami i 2 płyty DVD


POLECAMY ODATKOWE WYDATKI:
* 500 zł pamiątkowa strona www - ze zdjęciami ze ślubu i opisem / patrz przykład
www.elagawin.pl/slub

* 100 zł - dodatkowy album zdjęć plenerowych, studyjnych lub reportażowych (50 odbitek 15 x 21 + album, lub 100 odbitek 10 x 15 + album)
* 200 - 400 zł fotoksiążka
* 15 zł - dodatkowe kopie płyt CD / DVD (z kolorowymi nalepkami na okładkach i płytach - projekt na bazie zdjęć nowożeńców)

INNE USŁUGI:
ASYSTENT ŚLUBNY - MANAGER ŚLUBNY

Wynajmij naszego asystenta ślubnego - managera ślubnego, który pomoże zorganizować wszystkie sprawy związane ze ślubem -  oferujemy profesjonalne doradztwo ślubne - pomagamy w organizacji restauracji, zaproszeń, hoteli, odzieży, kwiatów, cukierni (słodyczy, tortów, ciastek), biżuterii, podróży poślubnej, pożyczek bankowych, ubezpieczeń itp.  W części usług pośredniczymy.
500 zł - wynajęcie managera, który będzie doradzał przed ślubem i będzie czuwał w dniu ceremonii nad wszystkimi szczegółami.
ASYSTENT ŚLUBNY poradzi Państwu  jak wydać na bukiet ślubny tylko 50  zł, na dekorację kościoła i sali weselnej tylko 100 zł , jak zaoszczędzić na limuzynie i zdradzimy inne nasze pomysły...  Np. jak to zrobić, żeby płacąc np. za 50 posiłków gości w restauracji zaprosić 100 gości na zabawę.  Albo gdzie kupić markową ale niedrogą odzież ślubną ...

ZDJĘCIA PLENEROWE www.egstudio.pl/plener